Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Kołobrzeg, 17.03.2011 r.

Studenckie Koła Naukowe działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zapraszają na III Studencką Konferencję "Nauka i pasja - kluczem do sukcesu", która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2011r. w malowniczo położonym Kampusie WSIiZ w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Celem konferencji jest prezentacja dorobku naukowego młodych naukowców, integracja studenckich środowisk akademickich, zawarcie kontaktów oraz promowanie rozwoju naukowego studentów.

Konferencja skierowana jest do studentów i młodych pracowników nauki.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym zaproszeniu oraz na stronie internetowej czytaj więcej

Zapraszamy również do odwiedzenia strony konferencji na Facebooku czytaj więcej

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30.04.2011

Serdecznie Zapraszamy!!!

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Kołobrzegu oferuje kształcenie na kierunku medycznym - fizjoterapia , studia I i II stopnia. Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!