Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Kołobrzeg, 02.04.2011 r.

Tandemowy letni kurs językowy

Kurs języka niemieckiego przeznaczony dla studentów młodszych lat studiów posiadających podstawową znajomość języka niemieckiego.

Dofinansowane działania:

Udział w kursie języka niemieckiego, którego uczestnikami są Polacy uczący się niemieckiego oraz Niemcy uczący się polskiego. Pierwsze dwa tygodnie kursu uczestnicy spędzają w Niemczech, a następne w Polsce. Kurs odbywa się w sierpniu.

Kto może ubiegać się o fundusze:

Kurs skierowany jest do studentów młodszych lat studiów (I, II, III rok), posiadających podstawową znajomość języka niemieckiego. O uczestnictwo w kursie nie mogą ubiegać się studenci germanistyki, lingwistyki stosowanej z językiem niemieckim, kolegiów języka niemieckiego, osoby immatrykulowane na uczelniach zagranicznych oraz nie posiadające obywatelstwa polskiego.

Wysokość dofinansowania:
GFPS pokrywa następujące koszty:

  • uczestnictwo w kursie
  • wyżywienie
  • zakwaterowanie
  • pełny program kulturalny

Uczestnicy zakwalifikowani do programu zobowiązani są:

  • wpłacić 950 PLN dotacji na rzecz GFPS-Polska
  • wpłacić kaucję zwrotną w wysokości 100 PLN
  • opłacić koszty podróży i ew. ubezpieczenia

Termin składania wniosków 30 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.gfps.pl

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Kołobrzegu oferuje kształcenie na kierunku medycznym - fizjoterapia , studia I i II stopnia. Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!